O nás

KOMPLEXNÍ SLUŽBY ŘIDIČŮM

Blahut & Chytka  

jsme dvojice odborníků, která vám zajistí komplexní služby v oblasti dopravního vzdělávání, psychologické a adiktologické péče. V oboru se pohybujeme od roku 2008 a to hlavně s působištěm v regionu Moravskoslezském v Ostravě a v regionu Jihomoravském ve městě Brno a Kuřim. V rámci samostatné služby nabízíme Autoškolu v rámci které vám nabídneme kondiční jízdy ve výcvikovém vozidle autoškoly přímo s psychologem - instruktorem, nebo komplexní individuální kurz pro získání řidičského průkazu. Zajišťujeme také komplexní službu k navrácení řidičského průkazu po zákazu řízení (lékař, psycholog, autoškola, přezkoušení) Nabízíme individuální přístup a hlavně výbornou domluvu.

V autoškolství se zaměřujeme především na osoby kterým to buď tzv. "moc nejde" nebo mají z různých důvodů strach. Nabízíme rehabilitační programy pro oběti a viníky dopravních nehod i běžné kondiční jízdy s instruktorem - psychologem. 

Jsme akreditované pracoviště Ministerstvem dopravy ČR pro poskytování dopravně-psychologických vyšetření řidičů v Brně a Ostravě a nestátní zdravotnické zařízení pro léčbu závislostí - ambulance adiktologie v Brně.

Neváhejte se nám svěřit s vašim problémem a do naši péče...těšíme se na vás!

Pavel Blahut    &   Robert Chytka


Naši partneři: 

Blahut & Chytka,
Kollárova 16, Ostrava
Běhounská 2/22, Brno
Blanenská 355/117, areál Kampos, Kuřim
 Tel. 731 654 100
ID datovka: 7azuhpg 
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!